RESTAURACE OTEVŘENA RESTAURACE OTEVŘENA

Ristorante

Srdečně zveme dámy, pány i jejich ratolesti k návštěvě nově zrekonstruované moderní restaurace v malé obci Petřvald u Nového Jičína. Dopřát si můžete nejenom dobré jídlo, pochutnat si můžete i na prémiové kávě Julius Meinl a dát si k ní výtečný dezert.

ROZVOZ DENNÍHO MENU DO FIREM

Od pondělí do pátku pro Vás připravujeme nové menu, kde si vyberou i ti nejnáročnější. Máme v nabídce vynikající polévky, piatti pronti, saláty a dezerty.

Nabízíme rozvoz denního menu do firem. Na výběr až z 5-ti druhů. Díky nám si zajistíte bez starostí pestrou stravu přímo do zaměstnání!
Denní menu rozvážíme vakuované. Vakuované obědy mají mnoho výhod. Vydrží mnohem déle čerstvé, nedostanou se k nim bakterie, které by napomáhaly rychlejšímu rozkladu jídla. Navíc kolem sebe v ledničce nešíří zápach.

Tyto jídla se ohřívají přímo v mikrovlné troubě. Svůj oběd si tak vychutnáte během chvilky.

Pro více informací a konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte na e-mail: info@gestininvest.cz. Vše s Vámi vyřešíme individuálně na základě Vašich potřeb a požadavků.

 

 

Naše restaurace s kapacitou 90 míst je Vám také k dispozici pro konání soukromých a firemních akcí. Dle Vašeho přání zajistíme slavnostní hostiny, různá společenská setkání, firemní večírky, stužkovací večírky a jiné rodinné oslavy jako životní jubilea, křtiny, laurea, srazy ze školy, ale také rauty a catering.

 

Ve Vrtuli myslíme také na ty nejmenší a nejmilejší členy Vaší rodiny. Nově jsme si pro ně přichystali dětský koutek. Najdete jej na druhé straně restaurace, takže nebudete s dětmi rušení. Děti si můžou hrát nebo sledovat pohádku, zatímco vy si můžete dopřát něco dobrého k jídlu a odpočinout si.