RESTAURACE OTEVŘENA RESTAURACE OTEVŘENA

O nás

Penzion a restaurace Vrtule

Vrtule je moderní zrekonstruovaná restaurace s penzionem, kde se nejenom dobře najíte, ale také si odpočinete. Najdete nás v malebné obci Petřvald, necelé 3 km od mezinárodního letiště Mošnov. 

Odneste si od nás zážitek

Našim krédem pro vaření je čerstvost a maximální využití lokálních a faremních produktů. Kromě stálého menu, které se sezónně obměňuje, u nás naleznete denní a speciální nabídky. Přijďte ochutnat! 

Catering na míru, dle Vašeho přání

Naše služby nejsou omezeny pouze na prostory Vrtule. Rádi zajistíme catering v prostoru Vaší firmy nebo při pořádání venkovních akcí. Postaráme se o přípravu vhodného menu i jeho servírování. Odnesete si gastronomický zážitek.

Prostory Vrtule k pronájmu

Prostory Vrtule jsou ideálním místem pro svatbu, soukromou párty, oslavu, stužkovací večírky nebo školení a semináře. Na Vaše přání dokážeme Vrtuli přizpůsobit jakýmkoliv potřebám. Disponujeme nejen prostorem restaurace a velkým salonkem s kapacitou přes 90 míst, ale také malým salonkem s kapacitou 16 míst, ideálním k pronájmu za účelem školení nebo semináře. Zajišťujeme nejen gastronomii a semináře ale pomůžeme Vám i se samotnou organizací celé akce.

I pití vína může být zážitek

Chcete zkusit něco nevšedního? Co takhle netradiční večer plný dobrého jídla a degustace vybraných vzorků vín? Ve spolupráci s firmou Ostrawina se dokážeme postarat o ojedinělý vinný zážitek a zprostředkovat Vám například řízenou degustaci. Pokud Vám víno zachutná, klidně si jej můžete s sebou odnést domů. 

Ubytujte se u nás a odpočiňte si

Nenavazuje Vám letištní spoj anebo si chcete odpočinout a přespat? U nás v penzionu se můžete také ubytovat. Zakoupit si můžete také různé pobytové balíčky, např.: balíček večeře i s přespáním. Parkování s kapacitou až 22 míst pod kamerovým systémem máte po celou dobu zdarma.

Kde nás najdete

Vrtule se nachází na adrese Petřvald 94, 742 60 Petřvald. Jsme blízko silničního tahu Brno-Olomouc-Ostrava-Polsko. U restaurace pohodlně zaparkujete na našem vlastním parkovišti.